-18%

FUEGO NR875

Достапност:

На залиха


Рачен блендер Моќност:800W Повеќе брзини Сад за сецкање Чаша за мешање Изработка од нерѓосувачки метал и пластика

1.400 ден 1.700 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.