FUEGO SL-111

Достапност:

6 на залиха


Рачна правосмукалка Моќност:25W Капацитет:0,72L 3.6V Ni-MH Акумулаторска батерија

1.190 ден

6 на залиха

Рачна правосмукалка Моќност:25W Капацитет:0,72L 3.6V Ni-MH Акумулаторска батерија

Шифра: ПРРО019 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.