FUEGO WBL005H

Достапност:

6 на залиха


•Нутри блендер •Моќност:1000W •Капацитет на сад:1L/800ml •Незлигачка подлога •Ножеви од нерѓосувачки челик •Можност за миење во машина за садови

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.400 ден

6 на залиха

•Нутри блендер •Моќност:1000W •Капацитет на сад:1L/800ml •Незлигачка подлога •Ножеви од нерѓосувачки челик •Можност за миење во машина за садови

Шифра: СИБЛ124 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.