FUEGO XD4514

Достапност:

На залиха


•Моќност:2000W •Капацитет на кеса:3.5L •1.5м флексибилна цевка •Индикатор за полна вреќа •Повеќе нивоа на филтрација •Должина на кабел: 5м •Надворешен филтер: Хепа •Внатрешен филтер: Сунѓер

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.