GORENJE BFM900BY

Достапност:

Нема на залиха


Моќност на грејачот: 200 W Едноставна подготовка на бебешка храна Механичко управување Додаток за готвење на пареа Моќност на грејачот: 200 W

5.990 ден

Нема на залиха