GORENJE BHP623E11B

Достапност:

На залиха


Вграден кујнски аспиратор Управување: Копче Максимална бучавост: 71 dB проток на воздух: 368 m?/h Gorenje Essential линија Димензии (ШxВxД): 60 ? 17 ? 30,5 cm ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.590 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.