-9%

GORENJE BM201A4XG

Достапност:

На залиха


Рерна од не’рѓосувачки челик Материјал на челната плоча: Стакло Начин на отварање на вратата: Копче Волумен: 20 l Максимална моќност : 800 W Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W Технологија на продуцирање на микробранови

15.990 ден 17.500 ден

На залиха