-12%

GORENJE BO717E10X

Достапност:

На залиха


Употреблив волумен на рерната: 71 l Облик на копчињата: Push pull копчиња Механичко заклучување на вратата Чистење со AquaClean функција Слој без отпечатоци (TouchFree инокс) Моќност на инфра грејачот: 2.700 W Димензии (ШxВxД): 59,7 ? 59,5 ? 54,7 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.490 ден 12.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.