GORENJE BO735E11B

Достапност:

Нема на залиха


• IconLED Вградна Фурна со вентилатор • Црна боја • ЛЦД Дисплеј • Push Pull копчиња на вовлекување • Kапацитет 71Л. • 9 програми • GentleClose Супер лесно и супер тивко затворање на вратата • DC+ систем Ефикасно распределување на топлината • SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна • Совршен грил (PerfectGrill) Двоен грејач за фантастично печење • AquaClean Едноставно секојдневно чистењ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.