-11%

GORENJE BO737E114B

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Боја: Црна Употреблив волумен на рерната: 71 l Облик на копчињата: Push pull Решетка на рерната 1x жичани водилки

15.590 ден 17.490 ден

На залиха