GORENJE BO747A33XG

Достапност:

На залиха


-Енергетска класа: A+ -Употреблив волумен на рерната: 71 l -Облик на копчињата: Push pull копчиња -Глатко затвoрање на вратата (GentleClose) -Телескопски водилки на 2 нивоа

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

23.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.