-9%

GORENJE BO74SYW

Достапност:

На залиха


Механички часовник за исклучување Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 59,7 ? 59,5 ? 54,7 cm Енергетска класа: A+ Употреблив волумен на рерната: 71 l

20.990 ден 22.990 ден

На залиха