,

GORENJE BOS737E13X

Достапност:

На залиха


Инфра грејач Инфра грејач со вентилатор Долен грејач со вентилатор Мал инфра грејач Oдмрзнување (Defrost) Брзо загревање (FastPreheat) Чистење со AquaClean функција Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm) Долен и горен грејач со опција за пареа Долен грејач со кружен грејач и опција за пареа Кружен грејач со опција за пареа

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.