GORENJE DF613X

Достапност:

На залиха


Вграден кујнски аспиратор Управување: Копче Максимална бучавост: 67 dB проток на воздух : 328 m?/h ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

4.990 ден

На залиха