GORENJE EC6141SC

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Боја: Металик сива Чистење со AquaClean функција Силвермат-емајл (SilverMatte) Димензии (ШxВxД): 60 ? 85 ? 60 cm гаранција 60 месеци

27.700 ден

На залиха