-36%

GORENJE ECT641BCSC

Достапност:

На залиха


Димензии (ШxВxД): 60 ? 5,4 ? 52 cm Црна Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење Одржување на топлина

9.490 ден 14.790 ден

На залиха