GORENJE F6181AW

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Метална врата Бучност: 42 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 60 ? 180 ? 64 cm Рачно одмрзнување

27.000 ден

Нема на залиха