GORENJE FH330W

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Врата: Метална врата Вкупен капацитет: 325 / 307 l Бучност: 42 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 110 ? 85 ? 70 cm ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.990 ден

На залиха