GORENJE HBX884QE

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 800 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Тивка работа (SilentPower) Гумена рачка за цврст фат Лесно чистење Едноставна употреба Пригоден за подготовка на каши Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Капацитет на садот за мешање и месење: 0,8 l Капацитет на садот за сечкање: 0,8 l Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна Ефикасно четиристрано сечило Куќиште: Пластика + метал Боја: Инокс Приклучна моќ: 800 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.700 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.