GORENJE JC803G

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 800 W Квалитетен нож од не’рѓосувачки челик Не’рѓосувачки челик Филтер од фина мрежа Можност да се стави цело овошје Лесно чистење Автоматско исфрлање на пулпа On/off копче и копче за регулирање на вртежите Центрифугално цедење Регулација на брзината Број на брзини за лесно ракување: 3 Четка за лесно чистење

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.