GORENJE K5121BRD

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: А Боја: Кафен Класична шарка на вратата Комбинирана плоча Конвенционална рерна – 68 l Чистење со AquaClean функција Димензии (ШxВxД): 50 ? 85 ? 59,4 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.