GORENJE M450B

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 450 W AC мотор за сигурно работење On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини за лесно ракување: 5 Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста Пулсно работење за пократки циклуси на мешање Копче за вадење на додатоците Маталки од не’рѓосувачки челик Приклучна моќ: 400 W

1.990 ден

На залиха