GORENJE M450BS

Достапност:

Нема на залиха


Моќност на моторот (max): 450 W On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини за лесно ракување: 5 Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста Пулсно работење за пократки циклуси на мешање Копче за вадење на додатоците Маталки од не’рѓосувачки челик Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l Гумени ногарки за стабилност Приклучна моќ: 400 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.300 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.