GORENJE M460CDC

Достапност:

На залиха


Миксер Моќност на моторот (max): 460 W Број на брзини за лесно ракување: 5 DC мотор за економична употреба и долготрајност

2.100 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.