GORENJE M550 CSDC

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 550 W Број на брзини за лесно ракување: 5 DC мотор за економична употреба и долготрајност

2.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.