GORENJE ME510W

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 425 W AC мотор за сигурно работење On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини за лесно ракување: 4 Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста Копче за вадење на додатоците Маталки од не’рѓосувачки челик Простор за сместување на кабелот Приклучна моќ: 435 W

1.800 ден

На залиха