GORENJE MG1600W melnica

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 1.600 W Капацитет на мелење: 1,9 kg/min Лесно чистење Метално куќиште On/Off Копче Син индикатор Реверзибилна функција Додатоци за мелење месо: 2 Простор за сместување на кабелот Гумени ногарки за стабилност

4.990 ден

На залиха