GORENJE MG1800SJW MELNICA MESO

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 1.800 W Капацитет на мелење: 2,2 kg/min Лесно чистење Метално куќиште Реверзибилна функција Додатоци за мелење месо: 2 Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1 Простор за сместување на кабелот Гумени ногарки за стабилност Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.