GORENJE MMC700W

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 700 W AC мотор за сигурно работење Мек старт на моторот (SoftStart) Безбедно за миење Лесно чистење On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини за лесно ракување: 6 Автоматска регулација на вртежите за целосно прилагодување на смесата Додатоци за кујнскиот робот: за месење тесто, за мешање, Маталка за шлаг Капацитет на садот за мешање и месење: 4 l Отвор за додавање состојки Вакумски ногарки за совршена стабилност Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Сигурносен прекинувач за совршена безбедност Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната Заштитен капак Заштитени погонски делови Заклучување на моторот за дополнителна сигурност Боја: Бела боја Должина на приклучен кабел: 1,4 m

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.090 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.