,

GORENJE MO20S4W

Достапност:

На залиха


Боја: Бела боја Врата: Стакло Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Волумен: 20 l Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5 Максимална моќност на микробрановата: 800 W Број на инфра греjачи: 1 Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W Електронско управување Начин на управување: Команди на допир Дисплеј за прикажување на времето Паметно управување Можност за исклучување на екранот Звучен сигнал: Можност за исклучување (Off option) Часовен опсег (min): 60 min AquaClean функција Автоматско мени Број на меморирани програми: 11 Дефиниран старт на готвење

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.