-15%

GORENJE NRK611PW4

Достапност:

Нема на залиха


-Енергетска класа: A -Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 64 cm -Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата -Врата: Метална врата -Интегрирана рачка -Боја: Бела

19.990 ден 23.500 ден

Нема на залиха