-16%

GORENJE NRK6191TW

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 64 cm Врата: Метална врата CrispZone фиока со контрола на влажноста IonAir со Multiflow 360° функција Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење) NoFrost Plus

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

22.990 ден 27.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.