GORENJE NRK6191TW

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 64 cm Врата: Метална врата CrispZone фиока со контрола на влажноста IonAir со Multiflow 360° функција Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење) NoFrost Plus

22.990 ден

Нема на залиха