GORENJE NRK6191TX

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 64 cm Боја: Металик сива Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј XXL SpaceBox фиока IonAir со Multiflow 360° функција Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

28.500 ден

Нема на залиха