-7%

GORENJE NRK6192AW4

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 59,2 cm Врата: Метална врата Боја: Бела Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Ногарки: 2

27.990 ден 29.990 ден

На залиха