,

GORENJE NRS9181VXB

Достапност:

На залиха


(ШxВxД): 90,8 ? 179,3 ? 72,4 cm Боја: Инокс Инвертер мотор разладниот дел: бруто/нето: 381 / 365 l замрзнувач: бруто/нето: 224 / 167 l Аларм за отворена врата Total NoFrost Диспанзер за ладна вода Мини бар ЛЕД осветлување FreshZone фиока

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

73.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.