GORENJE OP650W

Достапност:

На залиха


Моќност: 650 W Ефикасност (max): 50 % Ладното цедено масло ги задржува хранливите материи Време на работа (max): 30 мин. Продолжено време на работа Лесно чистење Оn/Off копче Сад за масло Сад за масло Филтер за масло за одлични резултати Четка за чистење за лесно одржување Гумени ногарки за стабилност Заштитна ракавица Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Куќиште: Пластика + метал Материјал на сврделот: Не’рѓосувачки челик Капацитет (max): 2 kg/h Сигурносен прекинувач за совршена безбедност Приклучна моќ: 650 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20.689 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.