GORENJE R6295W

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 60 ? 143,5 ? 62,5 cm Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Вкупен бруто/нето капацитет: 285 / 284 l Осветлена внатрешност 5 стаклени полици Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.590 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.