GORENJE RK611PW4

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 ? 185 ? 64 cm Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Метална врата Интегрирана рачка Боја: Бела CrispZone фиока со контрола на влажноста: FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот

19.990 ден

Нема на залиха