GORENJE RKI4181E1

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A+ Димензии : 54 ? 177,2 ? 54,5 cm FrostLess: Помало собирање на мраз Шарка на вратата: Со лизгач ЛЕД осветлување на кровот 5 стаклени полици Полици прилагодливи по висина Држач за шишиња

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

23.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.