-4%

GORENJE RKI4182 E1

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A++ Димензии : 54 ? 177,2 ? 54,5 cm FrostLess: Помало собирање на мраз Шарка на вратата: Со лизгач ЛЕД осветлување на кровот 5 стаклени полици Полици прилагодливи по висина Држач за шишиња

24.990 ден 25.990 ден

На залиха