GORENJE RKI5182 E1

Достапност:

1 на залиха


Енергетска класа: A++ Димензии: 55,5 ? 177,2 ? 54,5 cm Шарка на вратата: Door to Door механизам – шарка во форма на ножички Потрошувачка kWh/24h: 0,59 kWh Бучност: 38 dB(A)re1pW FrostLess: Помало собирање на мраз Штедлива програма (EcoMode)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

29.900 ден

1 на залиха

Енергетска класа: A++ Димензии: 55,5 ? 177,2 ? 54,5 cm Шарка на вратата: Door to Door механизам – шарка во форма на ножички Потрошувачка kWh/24h: 0,59 kWh Бучност: 38 dB(A)re1pW FrostLess: Помало собирање на мраз Штедлива програма (EcoMode)

Шифра: ВГФР030 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.