GORENJE SIH2200BS

Достапност:

На залиха


Моќност на грејачот: 2.200 W Ultra Steel (Инокс) Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Вертикално пеглање за осетливи алишта Постојана пареа: 22 g/min Ударна пареа: 80 g/min Функција прскање Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l Должина на приклучен кабел: 2,5 m

1.790 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.