GORENJE SIH2200TC

Достапност:

На залиха


Моќност на грејачот: 2.200 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Вертикално пеглање за осетливи алишта Можност за суво пеглање Постојана пареа: 22 g/min Ударна пареа: 80 g/min Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l Должина на приклучен кабел: 2,5 m

1.290 ден

На залиха