-12%

GORENJE SIH2600BSS

Достапност:

Нема на залиха


• Пегла на Пареа • Сино-Црна боја • јачина:2600 W • Индикатор на работа: Индикатор за работа • Подлога на пеглата: Ultra Steel (Инокс) • Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min • Испуштање на пареа одеднаш: 100 g/min • Волумен на резервоарот за вода: 0 •4 Литри • Долевање на вода во текот на пеглањето • Систем против собирање на воден каменец • Систем против прокапување • Можност за суво пеглање • Вртење на приклучниот кабел: 360 ° • Фин врв за прецизно пеглање • Функција прскање • Функција самочистење • Автоматско исклучување

2.290 ден 2.600 ден

Нема на залиха