GORENJE SM701 I

Достапност:

Нема на залиха


МОЌНОСТ 700 W НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ СИГУРНОСНО ЗАТВАРАЊЕ

1.190 ден

Нема на залиха