GORENJE TG2514B skara

Достапност:

6 на залиха


Температурни нивоа: 5 Отворена скара Индикатор за температура Едноставно печење Гумени ногарки за стабилност Одводен канал за истекување на маслото Рачка за носење Сигурносно затварање Ладни рачки Приклучна моќ: 1.400 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.800 ден

6 на залиха

Температурни нивоа: 5 Отворена скара Индикатор за температура Едноставно печење Гумени ногарки за стабилност Одводен канал за истекување на маслото Рачка за носење Сигурносно затварање Ладни рачки Приклучна моќ: 1.400 W

Шифра: СИСК022 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.