GORENJE VC1621PSWS

Достапност:

На залиха


POWER SLIDE Максимална моќност на моторот: 1.600 W Моќ на всисување: 330 W Проток на воздух: 35 L/s Волумен на вреќичката: 3 l Материјал на цевката: Метал Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот SoftStart тивко палење на моторот Должина на приклучен кабел: 5,0 m Бучност: 83 dB(A)re1pW

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.190 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.