GORENJE VC1901GCYIV

Достапност:

На залиха


SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 1.900 W Моќ на всисување: 360 W Пластичен сад Проток на воздух: 34 L/s Волумен на садот за прашина: 1,7 l Двојна ХЕПА филтрација SoftStart тивко палење на моторот Голем досег (кабел, црево и цевка): 19 m Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.