GORENJE WD73121

Достапност:

Нема на залиха


-Енергетска класа: B -Капацитет за перење: 1-7 kg -Капацитет на сушење: 5 kg -Број на вртежи: 1.200 rpm -Волумен на барабанот: 42 l -Програми: 15 Колекторски мотор

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

35.000 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.