GORENJE WE62S3

Достапност:

2 на залиха


Енергетска класа: A+++ WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Капацитет за перење: 6 kg Волумен на барабанот: 42 l Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј Одложен почеток на перење (24 часа Персонализирани подесувања на сите програми 16 програми

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.990 ден

2 на залиха

Енергетска класа: A+++ WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Капацитет за перење: 6 kg Волумен на барабанот: 42 l Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј Одложен почеток на перење (24 часа Персонализирани подесувања на сите програми 16 програми

Шифра: ПЕ06043 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.